| Elena_Maria_1990 a întrebat:

Mi.am cumparat un smart tv led tv 32. Pot conecta o imprimanta, o imprmanta fara wailles? Dau fundaa

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Hei! Nu ai de ce sa conectezi o imprimanta la un smart tv, pentru ca nu poti printa de pe un televizor, chiar daca e el si smart. Daca ai nevoie sa printezi ceva, poti conecta imprimanta la un calculator sau laptop. Si K0sti asa e el, mai... direct! happy Primesc Funda?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

logic ca daca nu are imprimanta wifi nu o poate vedea un laptop, tv ce o fi
atunci cumperi un cablu, da orice imprimanta are wifi apropo unele configurate pe laptop

| K0sti a răspuns:

Si cum comunica intre ele? Televizorul crezi ca e calculator! Mai ganditi si voi!

| DavidUnicorn a răspuns:

E imposibil!

| Elena_Maria_1990 explică:

Du-te ma de aici. De aceea se numeste toti pentru unu. Cred ca tu esti singur om fara viitor KOsti

| Elena_Maria_1990 explică:

Dar o imprimanta cu