| Denisaa a întrebat:

Buna:)
Mi-am facut un blog:))si acum nu mai stiu ce sa scriu pe el:). Cum pot sa-l sterg? Mentionez ca este de la www.blogratuit.ro :)

Fundaa:D

3 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Buna! Nu stiu cum se sterge, pentru ca nu am cont acolo, dar te sfatuiesc sa il mai lasi, poate iti mai vin idei totusi. Si chiar daca nu vrei sa mai scrii pe el, e pacat de toata munca depusa. Daca il "abandonezi", vei putea sa revii asupra articolelor, dar daca il stergi / inchizi cred ca iti va parea rau sa nu le mai vezi acolo. Succes si scuze ca n-am fost chiar "la obiect".winking

| Abcfunny a răspuns:

Bună!

eu am http://Millz-R.blogspot.com inspiră-te!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cs-gothic.ro/forum/