| Riot181 a întrebat:

Mi-am inbunatatit calculatorul cu piese noi de vreo doua luni. La inceput inainte sa il inbunatatesc aveam windows xp si mergea si microfonul si sa intru pe omegle de pe google opera. Acum nu pot face microfonul si cand intru pe omegle de pe google opera tot zice ca se incarca chatul ala web. Stiti vreo reolvare? Macar sa stiu dc nu m.i se deschide chatul pe omegle

1 răspuns:
| AdiFCD a răspuns:

Ai Windows 7 acum? sau 8? Ai instalat driverele pentru placa de sunet si pentru placa video? Nu exista Google Opera, ori ai Opera ori Google Chrome.