| anonim_4396 a întrebat:

Buna mi-am instalat din nou windowsul si un timp mi-a aparut acolo in start acolo cele mai recente aplicati pornite dar acum nu apare nimica ca si aceasta imagine: http://img824.imageshack.us/img824/5320/39420487.png ce sa fac ca sa apara din nou :(( :(( nu vreau sa reinstalez windowsul :(( :((

1 răspuns:
| CosteaVlad a răspuns:

Greu să ai 13 ani şi să te loveşti de aşa banalităţi. laughing Dă click dreapta pe Start -> Properties -> Customize, iar de acolo poţi face toate modificările pe care le vrei, legate de acest aspect. happy