| EvilMo a întrebat:

mi-am instalat jocu 4story campions of iberia si cand dau connect imi apare ecranau negru. ce asi putea sa fac ca sa imi mearga? dau funda la primul raspuns!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai schimbati windowsul si reinstaleazati 4 story champions of iberia

3 răspunsuri:
| ЯάdµСЦ a răspuns:

Pai ai placa video toate la calculator necesare pentru joc? Du-te inapoi la site si vezi ce iti trebuie pentru a merge jocul. Funda?

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Buna,mie nu imi mai merge full screen deloc, incearca pe window mode

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu ce poate avea