| mrspantalonipufosi a întrebat:

Mi-am luat de curand un nokia 5800 expressmusic si cand vreau sa bag un video pe el nu mi-l arata spune "continut necunoscut". Cum pot sa fac sa mearga? Exista vre un program sau ceva?

Cel mai de ajutor raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Allexis a răspuns:

Trebuie sa fie format.mp4 video-ul, la rezolutie mai mica sau egala cu cea a ecranului telefonului. Parca e 640 x 360 rezolutia. Poti sa convertesti video-uri pentru Nokia cu Nokia PC Suite (cauta cu google).

2 răspunsuri:
| cby a răspuns:

Funda pentru Allexis!

| SME a răspuns:

Sal am si eu Nokia da 5300 expressmusic asa patesc si eu sad nu stiu dc