| bbiancabia a întrebat:

mi-am luat o imprimanta acum 2 ani cred si a mers doar cateva luni cred si acum vreau din nou sa o pun in functiune sa vad daca macar mai mergethinking dar problema e ca mi-am pierdut cd-ul de instalare... ce sa fac? Am mare nevoie de ea acum.Va rog daca stiti dati-mi solutii.Imprimanta este hp deskjet D1660.

Răspuns Câştigător
| FreeLife a răspuns:

Http://h10025.www1.hp.com/......nloadIndex
ar trebui sa fie aici driver-ul instaleaza-l si vezi daca iti merge imprimanta dupa!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca sa instalezi imprimanta asa: Start/Control Panel/Printers and Faxes, dai Add a Printer si iti intra o fereastra de instalare Add Printer Wizard, unde urmezi pasii ceruti. Succes si numai bine!