| AndreyBlackJack a întrebat:

Buna mi-am luat un samsung galaxy 550 cu android 2.2 gata instalat. Am instalat ultima versiune de Kies, am cont pe google, dar pe calculator cand conectez cablul de date totul este OK.Cand intru de pe calculator in android market si ma loghez cu contul de google imi zice ca nu apare niciun dispozotiv, sa incerc alt cont. Am incercat 3 conturi si nu a mers nici unul. Android market nu-mi citeste cred ca telefonul. CE sa fac, va rog putin ajutor sa remediez situatia! DAu funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| ArmandOprisa a răspuns:

Contul Google ti l-ai facut de pe telefon? Daca nu, fa-ti un cont Google AL TELEFONULUI pe care il vei folosi mai apoi pentru Market, Gmail, Gooogle Talk si alte aplicatii dezvoltate de Google. Ti-o spun ca posesor de Galaxy S, eu asa am facut si merge perfect

1 răspuns:
| Roberto a răspuns:

Trebuie din setarile telefonului la conectare sa cuplezi depanare USB ca sa se conecteze.