| Andutu21 a întrebat:

Este vreo posibilitate sa instalez si eu aplicatiile de pe Android Market in cazul in care nu am acces la internet pe telefon? Am cont intru pe Android Market si spune ca nu am niciun dispozitiv asociat cu contul.

3 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Poi da trebuie sa ai un dispozitiv in care sa ai acees la cont degeaba ai cont daca nu ai si un dispozitiv anume
Dar Succes

| JesusOfSuburbia16 a răspuns:

Daca nu ai Android ca sistem de operare pe telefon atunci e inutil.

| Andutu21 explică:

Am android pe telefon nu eram nebun sa pun intrebari de genul.Am instalat SAmsungKies am dat update la telefon insa nu are pe nicaieri in meniu sa instalez si eu aplicatii cum are NokiaPcSuite deci, cum instalez aplicatii fara sa pot intra cu telefonul pe net.