| voicumihai09 a întrebat:

Mi-am luat un telefon Nokia c5-03 am instalat cateva aplicatii le-am mai si dezinstalat, in fine, am in total 70mb memorie pe telefon dar numai ~5mb liber am intrat in memoria la tel dar nu am gasit ce ocupa 65mb am cautat prin toate fisierele in zadar ce as putea sa fac sa vad ce imi ocupa atata spatiu?

2 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Pai..ai sterg si kit-urile? probabil nu le-ai dezinstalat din application manager ci le-ai sters pur si simplu

| CapitanuSemafor a răspuns:

In teorie, o parte din spatiu este ocupat de Symbian, care este instalat pe telefon...
Nu-ti mai bate capul, foloseste un card...