| JustSolutions a întrebat:

Am o problema cu un smartphone, a pierdut din memorie cca 2 gb si nu stiu de ce, am intrat in fiecare folder si am cautat si nu am gasit nimic, cand intru la setari si spatiu memorie imi apare pe acel grafic in culori faptul ca am o gramada de memorie libera si atunci cand ma uit la memoria libera de jos imi apare doar un gb si ceva adunate aplicatiile, videoclipurile si toate celelalte inclusiv memoria libera fac In jur de 2 gb, in timp ce tableta are 4, 5 liberi, totul dupa ce am instalat o aplicatie care iti elibereaza din memorie, oricum dupa ce am descarcat un joc, l-am instalat si l-am dezinstalat am observat aceasta lipsa

1 răspuns:
| Cătălinkic a răspuns:

Daca e nou arunci sau dus pentru ca tel. Sa lucreze calitativ, ciudat cu jocul ala.Dar la IPhonul meu sau dus 5 gb happy sper ca te-am ajutat papa
PS :poate ca ai facut accesarea, din aceasta cauza se duc... happy succes sper sa găsești cauza