| AlexandraDaria2015 a întrebat:

Buna TPU happy. incercam sa-mi eliberez memoria calculatorului si am intrat in control panel.am gasit acolo un driver care ocupa foarte mult spatiu (3, 948,00 mb tongue),si se numeste:windows driver package-Nokia pccsmfcd.e posibil sa fie un driver pe care l-am instalat pentru telefon? adica, de mai de mult stiu ca am instalat un driver, fiindca nu-mi cunostea telefonul.intrebarea mea este:pot sa sterg acest driver?(daca este pentru telefon, nu mai am nevoie de el). vreau sa-mi descarc niste jocuri, si de asta cred ca-mi spune in timpul descarcarii :spatiu disc plin.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este un driver pentru mobil dezinstaleaza-l ca sa eliberezi spatiu. Scriel mai intai pe ceva ca sa-l poti reinstala cand ai nevoie.

3 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

DA, poti, insa atentie, il dezinstalezi nu-l stergi, pentru ca 'sters' o sa ramana mereu acolo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu placere. Poti deasemeni sa mai dezinstalezi din programe care nu le folosesti, sau le folosesti foarte rar, caci pentru a descarca niste jocuri, inteleg ca vrei sa descarci mai multe, deci trebuie spatiu mai mare.Ingreuneaza calculatorultongue