| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a întrebat:

Mi se opreste calculatorul foarte des.si cand vreau sa-l deschid iar trebuie sa-l las 5 min si apoi sa-l bag in priza.am dat scan dar s`a oprit si la scanare... ce sa fac sa nu se mai opreasca?

7 răspunsuri:
| costyvas a răspuns:

Ai probleme cu procesorul sau cu memoria RAM. Du'l intr'un service.
Costi

NOname
| NOname a răspuns:

Si eu patesc cam la fel. Eu credeam, ca e de la supraincalzire. O sa-l duc la servis mai bine. Fa si tu la fel!winking day dreaming

| valy a răspuns:

Reinstalare de windows

| oPeL68 a răspuns:

Eu zic ca e sursa. daca ea e vina, vezi ca poti sa arzi si placa de baza daca il tii mult in starea asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm.Este de la procesor...Este uzat.Adica este prea vechi si incepe sa cdeze.mai poate fi si sursa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sursa este stricata. trebuie sa o schimbi.am patit si eu la fel.

| Peto a răspuns:

Asta am patit si eu pana cand mi so ars sursa cu totul din cauza ca tot se lua curentul! de cand mi-am luat generator pentru curent nu mai am treababatting eyelashes