| A_7901 a întrebat:

Nu am cablu de date la telefon si mi s-a spus ca se poate transfera si cu blutooth. Pot descarca blutooth-ul de undeva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai nevoie de un adaptor bluetooth pentru calculator, il poti vedea si cumpara si de aici: http://www.shopmania.ro/magazin~cauta-adaptor-usb-bluetooth.html. De asemenea se gasesc si in magazine cu tehnica de calcul si s-ar putea ca si in cele cu telefoane mobile. Abia dupa ce ai adaptorul poti transfera date intre telefon si calculator, bineinteles daca ai bluetooth si pe telefon. Numai bine!

5 răspunsuri:
| DSGline a răspuns:

Deci bluetooth la PC este daca cumperi seamana cu un stick USB

| Jony123 a răspuns:

Pai trebuie sa ai tu blutooth la tel si la calculator...

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

laughingnu poti descarca blutooth
poti sa trimiti la sora ta sau la kine vrei si ala sa ti bage in comp sigur la asta se refera aia/ala ce ti a sp

| salajeanul a răspuns:

Blutooth este o aplicatie pe telefon prin care poti sa trasnferi poze muzica etc. si nu se poate descarca nu il are decat telefoanele in care este bagat

| mihaela_4932 a răspuns:

Daca ar fi de descarcat. atunci nimeni nu ar mai cumpara:-)"cablu de date."