| XxDennise a întrebat:

Nu mai pot sa imi schimb numele in lista de la yahoo messenger cand dau save spune ca: "A contact with the same Yahoo Id is already exist!"

2 răspunsuri:
| Cristianne a răspuns:

Da,spune că o persoană are deja numele ăla. Pune și tu un nume asemănător.

| Alexuţaaa a răspuns:

Dar nu se poate? nu conteaza chestia asta? sigur nu ai dat sa iti schimbi idul? numele poti sa il ai la fel ca ceilalti, eu am multe bianca in lista, de exemplu si vreo trei au acelasi nume, adica : Bibi ...si nu e nimic...ma rog