| XxDennise a întrebat:

Nu mai pot vedea pozele din pc.Doar deschise cu un browser. De ce?happy Funda.

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

1. dai click dreapta pe poza respectiva, apoi "open with", alegi "windows picture and fax viewer" (asta in cazul in care ai windows xp)
sau daca nu merge:
2. click dreapta pe poza, "properties"/ proprietati, "change" si alegi "windows picture and fax viewer", OK, aplly, Ok.
daca ai alt sistem de operare cauta pe net... gasesti orice, trebuie doar sa stii sa cauti

2 răspunsuri:
| VasiDobie a răspuns:

Apesi click dreapta pe poza dai deschide cu un program anumit apoi dai pe deschide cu un alt program si iti apareo fereastra pe care dai cu ce vrei tu sa deschizi poza

| SilviaOVM a răspuns:

...Salut.Poate s-a sters programul de deschis poze....inceara sa cauti pe net astfel de programe si incearca sa le instalezi. poate merge.