| CrissElla a întrebat:

nu prea ma pricep eu la tehnologie, asa ca am devoie de un sfat.
Vreau sa plec si sa am internet pe laptop, si vreau un modem, dar nu vreau sa fac abonament. Am inteles ca exista o cartela pe care o incarci si ai internet pe laptop... Vreau niste detalii, poate si niste link-uri. Multumesc!

2 răspunsuri:
| MissCrissuli a răspuns:

Da, e adevarat ce ai auzit. Eu am avut acel modem de la Vodafone in care pui o cartela.Din cate stiu eu nu se reincarca acea cartela.

| michael5813 a răspuns:

Mda... exista aceasta optiune, atat de la Orange cat si de la voda dar se misca netul "ca ochiul mortului ". eu nu agreez asa ceva.