| sr15mary a întrebat:

Nu stiti de ce, imaginile pe net imi apar ``sterse``si mi se spune s-a apas shift+r pentru a imbunatati calitatea imagini. Ce este de facut, din ce cauza?

5 răspunsuri:
| FyllPistruiatu a răspuns:

Sa iti trebuie alt monitor sau sa repari pe acesta. Dar cauza ar putea fi si placa video sau din cauza ca nu ai bagat raidarul video.

| sr15mary explică (pentru FyllPistruiatu):

Asta inseamna ca,pot sa trag cu el rolling on the floor am laptop mi-o mai facut o data figuri de gen,da si-a revenit acum nu vad sanse de revenire si numa la img jpg, gif cele care sunt in format png se vad clar pe net, cele care le am pe calculator se vad clar nu au nimic numa cele de pe net nu se vad clar...o sa chem pe cineva sa-l vada.Ms

| TukAnk a răspuns:

Sa chemi un programator? cineva care se pricepe sa repare calcultoarele sau sa.l duci la un service de computere, bafta!

| sr15mary explică (pentru TukAnk):

Mersi! Asa o sa fac.

| TukAnk a răspuns (pentru sr15mary):

Sa fie cu noroc!