| Rebecca123 a întrebat:

Nu stiu ce are youtubul..cand dau sa vad un videoclip nu merge..adica arata imaginea de inceput, insa nu se incarca am dat si mai incolo la videoclip si ramane asa..ca sa vad comentariile merge.am dat refresh de mai multe ori si tot nu merge..cine ma ajuta dau FUNDA!

1 răspuns:
| Anonymous92 a răspuns:

Verifica daca ai driverul placii video instalat in calculator, daca il ai instalat descarca Adobe flash player plug-in version 12, sper ca te-am ajutat.