| Enache_Bogdan_1998 a întrebat:

Am si eu o problema legata de calculator, atunci cand il deschid imi arata imaginea cu numele placii de baza si cum se incarca jos dar nu se deschide ramane asa si nu stiu de ce.

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Trebuie să-l vadă cineva de la un service ca să îi poată pune un diagnostic corect. Deci du-l la un service de reparatii calculatoare.

| EusebiuPWN a răspuns:

Vezi daca nu cumva apare o tasta pe ecran, de exemplu F1. Daca apare, apasa pe ea, daca nu e altceva.