| DenisaS23 a întrebat:

Buna nu stiu cum sa iau jocuri de pe calculator pe telefon ma ajutati va rog? funda!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Dacă e vorba de cele identice pentru Pc nu ai cum că e difrenţă de platforme. Dacă le-ai descărcat de pe site-uri şi vrei să le copiezi în telefon şi apoi să le instalezi atunci ai nevoie de un cablu de date urmând a conecta telefonul folosind opţiunea de card memorie nu Pc suite(valabil la Nokia de exemplu) şi apoi copy/paste pe card într-un folder de care să ştii că e cu acele jocuri.Succes