| ionutB0090987 a întrebat:

Buna,nu stiu cum sa imi pun contul pe privat pe Instagram ca s-a actualizat si chiar nu stiu cum sa o fac acum... cine explica cel mai bine are funda

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| BurteaSebastian a răspuns:

Pentru a-ți face contul de Instagram privat, intră în aplicația de mobil și accesează-ți profilul din dreapta jos. Apasă pe roata dințată din dreapta sus sau pe cele trei liniuțe pentru a intra în Setări. Activează Cont Privat sau Private Account. Vei primi un avertisment suplimentar și trebuie să-ți dai acordul pentru a trece mai departe. Ca idee, dacă cineva îți urmărea deja profilul când ți l-ai trecut pe privat, ți-l va urmări în continuare, dacă nu-l blochezi.

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Intri la setări și activezi cont privat.