| All3xandrA00124 a întrebat:

Bună. Nu sunt o utilizatoare activa a Instagram-ului asa ca am o întrebare: e posibil ca o poza distribuita intr-un grup sa apară la story-ul persoanelor care sunt în acel grup? Mulțumesc frumos pentru răspunsuri.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cum adica? La story poti distribui orice e salvat pe telefon sau postat public de altcineva, inclusiv un alt story.

| Andreea99911818181 a răspuns:

Pai. ei pot pune postarea cu poza respectiva la story daca vor. Ideea e ca nu pot distribui ei la randul lor la story sa se vada ca tu ai fost cea care le-a trimis.