| AliceAnnnnna a întrebat:

Dacă iubitul nu îmi da ador la poze ce înseamnă? I-am trimis de fiecare data și poza in profil distribuită și o pun la story și tot nimic. Intru pe profilul altora și văd ca la altele da la fiecare poza ador pe Instagram.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Na... pana la urma este doar un like... o inima, nu trebui sa va certati din asta. Daca va intelegeti bine, simti ca esti iubita si ca totul este ok intre voi, ca nu ai de ce sa iti faci griji, atunci totul e bine. Altfel schimbi ceva.

16 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cam dubios, poate nu-i apar postările? eu zic să-l întrebi. Chiar dacă pare o prostie pentru faptul că e un amărât de like pe net, poate să arate totuși o anumită problemă

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Le adoră pozele. Lasă virtualul, întâlnește-te pe viu cu el, și fă ceva concret, care să însemne ceva. nu like și ador, ca pe un pui de cușcă chior.

| Iuliana2018 a răspuns (pentru sadrian46):

Ca de exemplu?

| sadrian46 a răspuns (pentru Iuliana2018):

Am răspuns altcuiva. Dacă vrei sfaturi despre cum trebuie să procedezi cu un bărbat ca să ajungi la fapte, mesaj privat și...

| Iuliana2018 a răspuns (pentru sadrian46):

Nu mi se pare că la respectabila vârstă pe care o aveți dați dovadă de o gândire tocmai rațională dacă din punctul dumneavoastră de vedere la asta se rezumă totul.winking

| sadrian46 a răspuns (pentru Iuliana2018):

La respectabila vârstă pe care i am, am trecut prin viață și am învățat că viața nu este rațională. Asta la care se rezumă totul nu o cunosc, ca să îți dau ție o dovadă de raționalitate a gândirii mele.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai... este iubitul tau nu? De ce nu il intrebi pe el? Ma astept sa vorbiti si sa comunitati in relatia asta. Asa este normal. Sa nu iti lase semne de intrebare.
Vorbeste cu el, el sa iti raspunda.

Dar din ce vad... problema principala nu ar fi adorul la poze, ci comunicarea. Adica daca te deranjeaza ceva, discuta cu el, asa este normal intr-o relatie. Nu? Sau cum vezi tu aceste lucruri atunci, iti place asa?

| AliceAnnnnna explică (pentru DoarBogdan):

L-am întrebat. Am încercat sa comunic cu el și a zis ca nu știe de ce face asta. Ca nu simte sa dea Like și când vede pozele altora simte sa dea Like. Nu gândește. Ce sa înțeleg din asta? Ma deranjează da.

| nicu991 a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

E tot arabul ala de care te plangeai acum cateva intrebari in urma?

| DoarBogdan a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Na... pana la urma este doar un like... o inima, nu trebui sa va certati din asta. Daca va intelegeti bine, simti ca esti iubita si ca totul este ok intre voi, ca nu ai de ce sa iti faci griji, atunci totul e bine. Altfel schimbi ceva.

| anonimg a răspuns:

Cartea aceasta o sa te ajute sa vezi relatia mai cu seriozitate:
https://www.viatasisanatate.ro/iubeste-inteligent

| Goete a răspuns:

Ce geloasa esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Svetlanooo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mananci struguri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii trimiti o poza cu un bob de strugure o sa iti dea ador iti zic eu sigur

| andreiklr a răspuns:

Te sfătuiesc să te uiti si in mesajele lui, probabil nu esti singura lui iubita.

| Yrem3119 a răspuns (pentru andreiklr):

Exact cum zici si tu, si eu la fel te sfatuiesc. Ce sa insemne. ca mai are pe altcineva probabil e cu ea inainte sa fie cu tine, si de aceea nu poate sa iti dea ador, ca vede cealalta iubita. straight face