| rubitaaaforever a întrebat:

o problema. De ce atunci cand dau in jos la facebook ca sa imi vad noutatile dispare bara albastra de sus?

Răspuns Câştigător
| LenoreVoldaren a răspuns:

Așa îmi merge și mie, de ieri am observat. Probabil cei de la Facebook încercă ceva nou. Nu știu dacă va rămâne așa sau îl vor modifica la loc.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ieri mi s-a intamplat si mie chestia asta. Am inchis calculatorul, ca trebuia sa plec de acasa si, cand am venit si l-am deschis din nou, totul era normal, cu bara albastra fixata.

| RoxyRox22 a răspuns:

Nu stiu sa-ti spun de ce, dar si mie mi s-a mai intamplat. Da refresh la pagina sau schimba browser-ul.