| Serra_Alessio_Stefan_1996 a întrebat:

Am si eu o problema, cateodata cand intru pe facebook mi se vede doar bara cea albastra de facebook unde este optiunile "Home" si "Settings" si numele, in rest nu se vede absolut nimic doar alb nu mi se vede noutatile si ce fac ceilalti chestii de genu. Vreau sa stiu cum pot rezolva asta.

2 răspunsuri:
| AnneAna a răspuns:

Ti s-a stricat calculatoru... deci nu se incarca complet

| ThEEmperoR a răspuns (pentru AnneAna):

Cica ti s-a stricat calculatorulrolling on the floor)) ce ii s-a stricat? Placa video?rolling on the floor Salut. Schimba browserul si o sa-ti mearga. Eu iti recomand Google Chrome.