| Pauulaa a întrebat:

Oare de unde pot lua un modem pentru laptop ..inafara de Rds,UPC, Vodafone, Orange si Cosmote?

2 răspunsuri:
| wasilika24 a răspuns:

Modem pentru laptop adica prin fir sau prin unde de telefon?
prin fir cele mai bune sunt
tp lin cu wifi si zte cu wifi
ear prin unde de telefon cred ca e Orange cel mai bun

| Pauulaa explică:

Pai fara fir. stiu ca sunt bune de la Orange dar nu pot face abonament pentru ca a luat tata mai demult de la Vodafone sau Cosmote si nu a platit, acum numai pot face nici un abonament ....si eu plec la Bucuresti peste 2 saptamani si as avea nevoie de net..cum sa fac?