| lya18 a întrebat:

Pana acum puteam asculta muzica in casti pe telefon(sams Sgh E250), dar azi cand am vrut sa ascult, nu se mai aude in casti ci numai tare, dar daca de exemplu selectez Radio, atunci ala se aude. dar melodiile care le am nu se mai aud in tel.ci doar tare. Nu am umblat la setari.thinking

1 răspuns:
| Th3eo a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie pentru ca mama mi-a bagat castile in masina de spalatlaughing Nu stiu care poare fi cauza la tine:d