| Anabelle123 a întrebat:

Pe ce culoare imi recomandati sa imi iau telefonul S6 Edge? Pe verde sau pe gold (auriu).Ma gandeam ca la verde nu ar merge toate carcasele/husele, desi imi place putin mai mult.Va astept parerile :3

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Gold

| Cedry2k8 a răspuns:

Ia-ti pe green emerald, e o nuanta de verde super frumoasa. Sau blue saphire, si asta e demential. Cauta pe google cum am scris eu si vezi despre ce vorbesc.

| GabiBucur1991 a răspuns:

Buna.
Recomand cu incredere sa-ti iei pe culoarea Gold, si husa sa fie tot pe culoarea Gold, se gaseste pe piata happy

| Mariinaaa a răspuns:

Pai... Eu as alege auriu pentru ca mi se pare ca arata premium