| Scikofit a întrebat:

Pe eMAG laptopurile au sistemul de operare preinstalat? Vad ca apare la descriere tipul sistemului de operare, dar nu precizeaza daca e preinstalat sau nu...

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Unele da, unele nu. La ale la care scrie sistemul de operare inseamna ca il au instalat

| dannyel86 a răspuns:

Daca dispozitivul are in descriere Windows sau Linux, atunci sistemele de operare mentionate sunt preinstalate. Cele care sunt fara OS au in descriere "FreeDos" (fara Windows, fara Linux - trebuie instalate).

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Unele da, altele nu au.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Nu toate. Dar unde e mentionat, e preinstalat.

| MosFoca45 a răspuns:

Nu este niciunul cu sistem de operare preinstalat.