| alexandrubt13 a întrebat:

Buna, pentru cei in domeniu, am un laptop Dell icore7 e nou dar cand dau pe camera proprie sa pozez se vede cu purici. Cine binevoieste si imi da niste idei indicatii? Multumesc?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Poate camera e OK și doar programul folosit fac figuri.
Încearcă să instalezi un alt program pentru camera ta web și să urmărești dacă mai apar problemele

Lege de aici:
https://windowsreport.com/webcam-software/

| alexandrubt13 explică (pentru sierra1):

Multumesc orice idee e binevenita mai ales ca la asta am windows 8 in engleza si nici nu stiu daca se poate trece in romana si nu cunosc engleza ca nu am facut si chir nu stiu marea diferenta intre windows 7 profesional cum am avut pe cele vechi si asta w8 parca as schimba dar mai cer pareri multumesc!

| sierra1 a răspuns (pentru alexandrubt13):

Ai încercat alt soft?

| alexandrubt13 explică (pentru sierra1):

Multumesc am sa incerc totul nu prea ma pricep dar intreb

6 răspunsuri:
| Caba_Ciprian_2000 a răspuns:

Te referi la camera de la laptop?

| alexandrubt13 explică (pentru Caba_Ciprian_2000):

Da camera proprie a laptopului face poze cu purici sau video tot cu purici

| Caba_Ciprian_2000 a răspuns:

Incearca alt program daca e tot la fel este din cauza camerei cu rezoluzie mica