| alexandramontana a întrebat:

pentru cine are nokia 6303 classic.cum ies pozele pe calculator facute cu el

2 răspunsuri:
| dollydee a răspuns:

Ies bine pozele.doar sa ai grija sa fie cat de cat lumina cand fotografiezi. Nu este extraordinar pentru poze, dar are un design foarte rezistent. Daca vrei poze de o calitate mai inalta poti sa iti iei un Nokia 6300.

| Americanlife a răspuns:

Pozele ies bine dar nu foarte stralucite dar 6303 e un telefon foarte rezistent eu am unul de aproape 4 ani