| ღ♥ღuLyღ♥ღ a întrebat:

Buna~! Poate intrebarea pe care o pun e un pic stupida. Am un mp3 de la Well http://www.anunturidinbuzau.ro/poze/1906a.jpg si aseara am vrut sa pun niste melodi pe el, dar problema e ca el nu este instalant in acest calculator, pentru ca eu mi-l-am schimbat intr-un timp si nu am mai folosit mp3. De instalat l-am instalat pana ce a aparut "continue install" si "stop install" si eu am vrut sa apas sa continui dar am apasa stop si acum nu mai merge sa il instalez, cum pot face sa il instalezi din nou?:|

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conecteaza mp3 la pc printr-un port USB si incearca asa: My Computer(sau Start)/Control Panel/Portable Media Devices si ar trebui sa-ti apara iconul mp3, dai clic pe acesta si iti va aparea o frereastra de instalare unde urmezi pasii ceruti. Succes!

| ღ♥ღuLyღ♥ღ explică:

Dau fundita~!