| Isabellblablabla a întrebat:

Buna prieteni! :] Va rog sa`mi spuneti si mie pretul unui ipod shuffle sau unui nano si de unde as putea gasi unul dintre acestea in Bucuresti.Si care este mai bun dintre cele 2 si merita cumparat.Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPod shuffle : 269, 99(2gb), 365, 99(4gb)

iPod Nano: 675, 99(8gb), 825, 99(16gb)

http://www.pcgarage.ro/
Depinde, daca nu asculti asa mult muzica, 2gb iti sunt de ajuns;)) Oricum, cata muzica sa bagi in el?

Gasesti in Bucuresti sediul Pc Garage: Str. Turturelelor, Nr. 52
Sector 3, Bucuresti, de luni-vineri intre 10-18 :*

Sper ca ti-am fost de folos, succes!

1 răspuns:
| mihai_2762 a răspuns:

Daca tot vrei sa dai banii pe asa ceva cumpara-ti un ipod nano crede-ma isi merita banii eu am unu si e foarte destept decat chestia aia mica buna de nimic dupa paarerea mea. vezi ca avem si noi in bucuresti magazin Apple daca nu ma insel este in mll la baneasa cel mai bine il cumperi direct de la ei de ce zic asta iti dau si garantie si daca e sa ai probleme cu el il duci la sigur si esti sigur ca va fi reparat bine dar nu va fi cazul sa ai probleme cu el eu l-am scapat si pe jos si nu are nimic e ca nou:d.bafta!