| wolfman22 a întrebat:

am o intrebare, ce sa aleg, dintr-un iPod shuffle si un iPod nano touch, eu mai am un ipod classic din prima generatie dar a inceput sa o ia razna, am inteles ca la ipod shuffle e greu sa gasesti melodia dar e mai ieftin decat un ipod nano, ce sa fac?!

Răspuns Câştigător
| Takamine a răspuns:

Te-as sfatui sa iti iei un IPod Nano touch am si eu si imi merge foarte bine.Plus ca arata mult mai tare. Fundaa?

1 răspuns:
| Niiiicu a răspuns:

Daca nu ai bani decat sa dai bani pe ceva de care nu te poti bucura mai bine mai asteapta si se va ieftini cel pe care il vrei, ca nu cred ca nu poti sa mai astepti iar in maxim 2 luni vei observa o scadere a pretului, succes