| Codecs a întrebat:

Am achiziționat recent un laptop Toshiba cu windows 8.1, a fost instalate drivere tot de cei din service, dar am o problema cu blouetooth-ul care nu mil vede nici telefonul Samsung s2 și nici tableta Samsung pe care o am, oare ce as putea face?

1 răspuns:
| apocaliptic77 a răspuns:

...mai intai intri in control panel- device manager-bluetooth si bifezi ''allow'', adica sa.l vada toate dispozitivele. dupa, tot in control panel-devices and printers- add device(vezi in telefon ca dispozitivul sa fie vizibil ). daca nici asa, ori driver-ul este corupt, prost instalat sau lipseste ori...laptopul nu are bluetooth.