| Nuamchefazi12 a întrebat:

Să îmi cumpăr Samsung Galaxy S2? Argumentați.

Răspuns Câştigător
| andra181988 a răspuns:

Daca ai buget i-ati S3 sau S4, merita mai mult pentru partea hardware, dar si performanta software.
S2 este bun, daca te joci jocuri mici, care nu necesita resurse foarte multe, intri pe net. L-am avut pe fiecare de mai sus si am fost foarte multumita de Samsung ca si firma. Daca iti place si design-ul, take it!

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca e la un pret bun, de ce nu. E inca un telefon bun.

| Krueger a răspuns:

Este un telefon bun, am avut si am fost foarte multumit de el, caracteristicile le gasesti pe net, dar daca dispui de bani ia-ti S3 sau S4.

| naty1919 a răspuns:

Samsung Galaxy S II (GT-I9100) este un smartphone realizat și produs de către compania sud-coreeană Samsung. Acesta face parte din seria Galaxy și din seria S. Samsung Galaxy S II rulează sub sistemul de operare Android, cea mai recentă versiune fiind Android 4.1.2. (Jelly Bean), iar cea mai veche fiind Android 2.3.3. (Gingerbread). Este succesorul lui Samsung Galaxy S, diferențele dintre cele două dispozitive fiind aspectul și un hardware îmbunătățit semnificativ. Este de asemenea predecesorul lui Samsung Galaxy S III, o versiune lansată în mai 2012
Este bun ca telefon si PRET
Funda