| InstinctPr3ciS a întrebat:

Ce telefon sa imi cumpar?
HTC ONE SAU SAMSUNG GALAXY S4?
Argumentati-va raspunsul!

15 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Eu unul as lua HTC ONE pentru ca imi place designul, forma si materialul din care e facut.Ambele telefoane sunt excelente dar eu unul as merge pe One.

| Narcis2007 a răspuns:

Eu as alege galaxy s4 dar daca conteaza aspectul foarte mult mergi pe HTC one

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Pe scurt, Telefoanele au fost create ca sa poti vorbi cu persoanele la distanta! DECI NU IMI PASA DACA AR TREBUII SA FIE MAI MARE CU UN MM CU DUNGI ALBASTRE SI SA SE DEA PE BICICLETA! asa ar trebui sa gandesti si tu!

Răspuns utilizator avertizat
| vlad8249 a răspuns (pentru andrey1412):

Daca nu mi-as fi luat telefon performant doar pentru memeorie cat mai mare pentru jocuri, atunci ti-as fi zis"cu placere"hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| supermamici a răspuns:

Samsung galaxy s4 binenteles, este peste iphone si HTC one!
http://timez.ro/......e-preturi/

http://timez.ro/smartphone-samsung-galaxy-s4/

| supermamici a răspuns:

Http://timez.ro/......galaxy-s4/

o remarca: cei 4mb ai camerei lui HTC nu inseamna neaparat ca cei 13 ai lui S4 fac fotografii mult mai bune. O fotografie de album este suficient sa fie facuta cu o camera de 3mb, mai mult conteaza claritatea, luminozitatea etc.

| hunterpainting a răspuns:

Galaxy s4 pentru ca:
- ecran mai mare
- camera de 13 MP (HTC are 4)
- versiune de android mai noua
- are barometru si termometru
- e mai mic, mai subtire, mai usor.

| MytzaMytz a răspuns:

Htc One, imi place designul si e rapid.

| Fresh a răspuns:

Eu as alege HTC One ...deoarece are o tehnologie noua numita ultrapixel ...si camera este geniala happy mai ales noaptea big grin succes este doar alegerea tawinking

| SteveAx a răspuns:

Clar galaxy s4. Pe langa finisajul si materialele cu mult mai superioare, acesta detine si o serie de functii noi, uimitoare, neintalnite la celelalte device-uri. Nu spun acum ca HTC One nu e bun, dar in comparatie cu galaxy s4, cu siguranta s4 preia conducerea.
In plus, e produs Samsung, nu te poti astepta la chestii neplacute de la el. Succes!

| mariuster a răspuns:

Samsung s4 e clar superior celuilalt ( Htc one ). Sa nu mai spun de firma care il produce, deja stii si tu ca e facut de Samsung, o firma cu experienta in domeniu. Desi acum ramane la libera ta alegere ce vei alege.

| ChristianAlex a răspuns:

Galaxy are mai multe avantaje... poti sa ii schimbi bateria ii poti baga card de memorie HTC daca iti cade si se sparge pa. Plus fumctiile noi de pe galaxy ecranul e mai mare... Astia de la HTC au vrut sa-l faca mai frumos ca design dar e si mai pretentios. Ce poti face pe HTC poti face si pe s4 Dar ce faci pe s4 nu poti face si pe HTC.

| Scarlat_Ana-Maria_1997 a răspuns:

Samsung Galaxy s4. Este mult mai bun.Are și vizualizare prin gesturi, air gesture. Este foarte rapid și are multă memorie, ecran mare și îl poți folosi pe post de lanternă. Eu am unul și sunt foarte mulțumită.