| Helena0501 a întrebat:

Sa va spun o poveste cam ciudata dar poate ma veti putea ajuta. Bun. Am crezut ca daa fac un cont Microsoft la laptop Lenovo, camera va merge, dar nu. Dupa a aparut laptopul cu parola. Vreau sa sterg parola aia cand se deschide laptopul. Cum sa fac? Nu sunt cine stie ce geniu in calculatoare. Niste sfturi? Va rog! E urgent! Nu vreau cu parola!

2 răspunsuri:
| fdfddfdsdsghmmjnjjjhsdsfd a răspuns:

Intra in Run(apesi tastele windows si R), scrie asa: netplwiz
Debifeaza casuta aia in care zice Users must enter a user name and password to use this computer si apoi dai apply sau ce zice si trebuie sa confirmi parola apoi apesi ok.