| olteanalina96 a întrebat:

Heyy, e urgent! Mi-am facut un cont de Microsoft pe laptop, insa nu ma lasa sa ma loghez, zice ca parola nu este corecta. Am dat acolo ca nu imi mai amintesc parola si am primit email de la ei, insa nu s-a rezolvat NIMIC. Asa ca mi-am mai facut un cont pe pc, care se logheaza pe pc, nu am probleme cu parola la el.Insa nu stiu cum sa ma loghez pe laptop cu el, fiindca atunci cand deschid laptopul trebuie sa imi pun parola, iar la nume nu pot sa schimb nimic:/.Ce pot sa fac?! crying.

Răspuns Câştigător
| Ochelari_Pandicornii_2000 a răspuns:

Te duci la un GSM sau informatician etc care te poate ajuta. Am patit.

| olteanalina96 explică (pentru Ochelari_Pandicornii_2000):

Si tie ti s-a intamplat asta? poti sa imi spui te rog cam cat a costat sa ti-l refaca?

| olteanalina96 explică (pentru Ochelari_Pandicornii_2000):

Si tie ti s-a intamplat la fel? Poti sa imi spui te rog cam cat a costat ca sa ti-l refaca?