| gabriela2002 a întrebat:

Se merita sa dau Samsung Galaxy S4 pe IPhone4? Dacă nu de ce și cu ce IPhone se merita sa fac schimb? URGENT

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Iphone4 era concurecnt pentru salmsung galaxy s1. 4s pentru galaxy s2. 5 pentru s3, 5s pentru s4. Tu ce crezi, merita?

2 răspunsuri:
| Krixxus a răspuns:

Toate telefoanele Apple (iphone ) personal mi se par niste jaf-uri, chiar nu stiu de ce se face asa mare agitatie cu ele. nu au nimic special, cu exceptia pretului, si ca sunt de 17 ori mai mici si mai in urma, ca tehnologie, fata de cele aparute in momentul de fata.
deci sfatul meu este sa uiti de aceste tentative de telefoane.winking

| MadalinG99 a răspuns:

Iphone e numa sa te dai mare cu el, pastreaza Samsung e mai bun.