| AdyY99 a întrebat:

Se merita sa dau un Samsung Galaxy s1(carcasa din spate sparta in colt dreapta) la schimb pe un Htc HD2?

2 răspunsuri:
| Yasmin875 a răspuns:

Pai,eu zic ca da.

| xDr0gs a răspuns:

Nu! Si in plus sa iti spun ceva.HTC e o firma chinezeasca si daca ti se strica ceva piesa interioara din el nu gasesti piese de inlocuit! Am avut un HTC si mi s-a stricat incarcarea la baterie.Pur si simplu nu se mai incarca si am fost la un service de telefoane si mi-au spus ca nu se gasesc piese pentru telefoanele HTC.