| donarcostica a întrebat:

am un Samsung galaxy j7 2017. Fratele meu are un s7 edge care il are de curand. Bateria tine, telefonul arata super bine fata si spate. Doar ca are o fisura stanga jos in colt pe ecran telefonul fiind negru se observa greu. Mentionez ca j7`le meu e nou. Merita un schimb? Credeti ca va aparea acea dunga roz? Astept raspunsuri! multumesc.

3 răspunsuri:
| xSega a răspuns:

Normal ca merita, eu l as da fara sa stau la discuții

| Shimozukushiki a răspuns:

Cât te ține bateria?

| ubhgyfytddtfhfgdf a răspuns:

Mai bine iti iei husă de culoare închisă, negru e bun. Si ai grijă, telefonul asta e sensibil rău de tot. Adica e fragil. Pa!