| Iama a întrebat:

Se poate pune o poza ca fundal pentru un tabel in html? Daca da, cum?

5 răspunsuri:
| SilverF8ith a răspuns:

Este foarte simplu daca este un tabel simplu in html uite aici un exemplu :

| Iama explică (pentru SilverF8ith):

Nu apare site-ul sau alt exemplu.

| SilverF8ith a răspuns (pentru Iama):

Scuze mi-au scos tot raspunsul! sad
Este foarte simplu de pus fundal doar in tag-ul de table scrii background="locatia/numele. extensia" fisierului si e gata apoi dandu-i o classa sau un id tabelului poti in css sa modofici stilul tabelului, daca este dupa id folosesti in css #id { } daca este clasa folosesti. class { }.
Raspunsul meu si al celorlalti functioneaza doar in situatia in care folosesti doar tabelul simplu de html in cazul in care foloseti alt timp de tabel nu va functiona (ex: dataTable, extendedDataTable s.a.m.d). Bafta in continaure