| Cristina_Adriana_-_1992 a întrebat:

Buna seara.Am incarcat acum ceva vreme telefonul la laptop si nu imi amintesc ce setare i-am dat, iar acum vreau sa imi descarc poze de pe telefon pe laptop dar nu mi-l recunoaste. Ma poate ajuta cineva? Multumesc

1 răspuns:
| fyndtnydt7u a răspuns:

Când conectezi telefonul la computer apara o notificare pe telefon. Apeși pe ea și apoi o să îți apară o listă cu opțiuni, de obicei din trei termeni. Apeși pe cel pe care scrie "Transfer fișiere"