| MariusSB a întrebat:

Am primit un iPhone 6 si voiam sa intreb cunoscatorii, ce antivirus imi recomandati?

Multumesc!

10 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Fara suparare, unde ai vazut tu android pe ios. ASta e buna.
Securitatea pe android, ios, windows phone foarte buna. doar windows-ul de pe pc are nevoie de antivirus. Motivul pentru care pe androis sunt astfel de gunoaie e ca pe android google primeste 30% din orice venit. Deci daca esti destul de bun sa convingri fraierul care nu stie securitate, foarte bine. Pe ios nu gasesti deoarece sunt filtrate.

| MariusSB explică (pentru sltlp):

Puteai sa o spui intr-o maniera mai diplomata.Multumesc pentru raspuns!

| sltlp a răspuns (pentru MariusSB):

Asa e, dar am obosit sa raspund la intrebari de genul, pentru ca numai pe TPU, chiar zilele trecute am mai gasit 2 intrebari de genul, identice.

| MariusSB explică (pentru sltlp):

Pai,cum sa iti spun, nu esti obligat sa imi raspunzi...din cate stiu eu TPU nu face angajari. Daca doresti sa imi raspunzi, o faci, daca nu, nu.Si in legatura cu intrebarile precedente, nu am avut habar deoarece nu stau 24/24 pe acest site!
O seara frumoasa!

| RobertMoon a răspuns:

Iti recomand Norton Mobile Security sau Lookout.

| LTAA a răspuns:

Evitare de pornache, foarte eficient!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.AVG sau Bitdefender

| anonim66231 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu am găsit avg pe IOS, si bitdefender se plătește si...nahh

| paulciul123456789 a răspuns:

Salut! iti recomand Clean Master!

| aHR a răspuns:

Nu ai nevoie de antivirus decat daca intrii pe site-uri mai "deocheate".
Dar daca nu, e absolut inutil, consumi bateria degeaba...