| Alin0396 a întrebat:

Buna seara
Am remarcat ca am o problema cu contul de facebook. La acasa nu imi apare decat un numar foarte limitat de noutati,, dupa care nu pot sa derulez mai jos, si la final imi apare mesaju "Adaugă prieteni pentru a vedea mai multe articole".

Serios? Nu inteleg de ce, e o problema la mine sau o setare facuta de cei de la facebook? Nu stiam ca trebuie sa ai un nr anume d eprieteni, problema o am de cateva ore / Un sfat ceva daca se poate... va rog

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Si mie imi apare asa. Nu stiu ce are dar nu isi mai revine. Oricum o sa primesti notificari noi si o sa uiti de aceasta problema.

| Alin0396 explică:

Da totusi, nu mi se pare normal...
Macar acum stiu ca nu este de la mine...