| AnutzaMrrr a întrebat:

Buna tuturor, am o mare problema cu Facebook, de 1 saptamana eu pe contul meu am 10 mii de urmaritori si 2000 de prieteni, nu inteleg de ce de 1 saptamana cand postez o fotografie pe profilul meu prietenii mei nu o pot vedea, adica nu apare la noutati, pana sa am problema asta aveam 30 de like in 2 minute, acum in 1h am 2 like. Nici la urmaritori nici la prietenii mei nu le apare fotografiile mele la noutati, oare de ce? Mentionez am fost pe 2 grupuri unul Spaniol si unul Indian si am postat cateva fotografii in grup si dupa am fost blocata de grup, posibil sa fie din cauza asta problema pe care o am? Daca da, ce trebuie facut sa fie ca inainte, pozele mele sa apara la noutati imediat cum postez? Va rog.
DAU FUNDA! SI MII DE MULTUMIRI

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai postat chestii porcoase sau interzise, de aceea te-au eliminat si blocat, afara din grup, iar acum nu mai este interesat nimeni sa-ti dea like la postari.
Nu-i pentru ca nu-ti mai vad postarile tale, ci pentru ca au fost dezamagiti de ele si nu mai prezinti interes.