| S3c0ndSh0t a întrebat:

Buna seara.Am si eu nevoie de 2 programe adica un program cu care pot modifica o voce sa o fac asa cum vreau eu si al doilea cu care sa leg pozele in asa fel in cat sa iasa un film dar sa aiba efecte vizuale adica dupa un interval de timp cand se schimba poza sa fie un efect cand se rupe imaginea si incepe alta daca se poate si un tutorial ...Astept raspunsuri P. S fara Movike Maker.NeluL te caut!

4 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Hmmm Sony vegas pro 10 pentru a uni imaginile si Adobe audition pentru voce thinking

| manowar1 a răspuns:

AV Voice Changer Software Diamond program de modificat vocea.

| Ballet a răspuns:

Buna :]
Voce: Audacity- Are multe efecte pentru voce.
http://audacity.en.softonic.com/
Poze: Daca vrei sa faci un video, poti folosi Windows Movie Maker. Daca ai XP sau Vista [ Cred ca daca ai si 7 ] il ai deja in calculator.
Windows -> Programs -> Windows Movie Maker.
Daca nu il ai il downloadezi de aici:
http://windows-movie-maker.en.softonic.com/
Daca vrei un animated GIF, poti folosi Photoscape dar nu iti iese asa de bine. :/

Succes ^^

Răspuns utilizator avertizat