| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.cum poti modifica pozele asa incat sa pari mai inalta.de exemplu daca am 1, 55 cum sa modific poza sa para ca am 1, 65, ceva de genu asta.am auzit ca vedetele folosesc nu stiu ce iluzie optica ca sa modifice pozele si sa para mai inalte, isi ascund inaltimea.
cum se face asta? daca e posibil atunci cu ce program? in afara de photoshop, pentru ca nu-l am.
merge si cu gimp?
astept raspunsuri, mersi.

Răspuns Câştigător
| Akid a răspuns:

Vrei photoshop?

ia-l de aici: http://come4me-radio.net/adobe-photoshop-cs3-portable.html

ai si parola
si de aici te descurci ca nu stiu sa fac asta in phtoshop
de fapt nu prea stiu mai nimic

9 răspunsuri:
| dudu13 a răspuns:

Te crezi vedeta?laughing

| UPSsss a răspuns:

Dc sa pari mai inalta daca minti pe altcineva in primul rand te minti pe tine.invata se te placi asa cum esti si iti va fi mult mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce sa deformezi realitatea? eu am sani mici... daca i-as mari in poza ar fi ok dar in alte circumstante, adica fata in fata cu un baiat, cum crezi ar da?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Photoshop-ul nu e pe gratis...aia-i faza, ca de el stiu si eu, credeam ca gimp poate face asta.
cat despre celelalte raspunsuri:
1)nu, nu ma cred vedeta, vreau doar sa fiu mai inalta
2)nu fac asta pentru baieti, ma doare-n cot de ei, oricum nu-mi place de niciunul, fac asta pentru mine, eu vreau sa fiu mai inalta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numai la baieti va ganditi toate! eu nu fac asta pentru ei, fac asta pentru mine.Ma doare fix in ***** de ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci nu ma mai ajuta nimeni? crying

| DULCICABRUNETA a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna,sincer nici eu nu stiu de unde ai putea sa pari mai inalta, si eu as incerca dar habar nu am daca exista asa ceva pentru ce vrei tu. Mai cauta pe net poate vei gasi. happy Succes :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi pare rau maria... eu sunt prea mica si nu inteleg ce vrei sa spui

| sharky0001 a răspuns:

Iti recomand photoshop`u...cu alt program nu cred sa mearga.